Podsumowanie Dnia Zdrowia Dziecka
Szpital w Kędzierzynie-Koźlu z okazji Dnia Dziecka zorganizował akcję profilaktyczną skierowaną do dzieci i rodziców mieszkających na terenie powiatu. Z uwagi na specyfikę badań i logistykę wydarzenia akcja miała dwie odsłony. Pierwszą część zorganizowano podczas Biegu Koziołków, natomiast drugą na terenie szpitala. Mówi Jarosław Kończyło, dyrektor placówki. [jwplayer mediaid="141196"] Dużym powodzeniem cieszyło się badanie wad postawy. Konsultację ortopedyczną przeszło 24 dzieci, w tym u większości wykryto nieprawidłowości i wady postawy. […]