Duży zastrzyk pieniędzy dla szpitala w Kędzierzynie – Koźlu
Rusza modernizacja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu. Powiat podpisał umowy na realizację dwóch dużych projektów. Pierwszy dotyczy przebudowy oddziału intensywnej opieki medycznej, drugi rozbudowy bloku operacyjnego. W sumie podpisane umowy warte są aż 12 mln zł. To największy po latach projekt inwestycyjny szpitala. [jwplayer mediaid="85691"] - Do tego trafią tam też dwa nowe specjalistyczne aparaty do ratowania życia. To wszystko pochłonie aż 8 mln zł, z tego 6 […]