Młody mieszkaniec Zdzieszowic zrobił rozróbę na stacji
Rozróba na stacji PKP w Gogolinie. Rozzłoszczony 18-latek ze Zdzieszowic wyładował złość na kolejowej infrastrukturze. Wpadł w szał po kłótni z dziewczyną. Awanturnik powybijał oświetlenie, pourywał kable, w efekcie czego uniemożliwił odjazd pociągu zgodnie z rozkładem jazdy. Nastolatek był nietrzeźwy. Mężczyzna wydmuchał 1,5 promila. Straty, jakie wyrządził, wyniosły blisko 3 000 złotych. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności, bo śledczy przedstawili mu zarzuty częściowego zakłócenia działania linii […]